| AlxGoliatH a întrebat:

Ce a-ti alege:
Samasung galaxy mini 2, Motorola defy mini,Motorola motosmart, vreau sa motivati si alegerea facuta

Răspuns Câştigător
| ImmortaluL a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Mini 2, de ce? Pentru ca nu am asa multa incredere intr-un telefon Motorola, in afara de asta poti sa pui mult mai multe aplicatii pe un Samsung Galaxy cu ajutorul Androidului, daca ai norocul sa-ti mearga Android 4.0 pe Samsung Galaxy Mini 2 esti beton!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samasung galaxy mini 2

| Erica2018 a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2.As alege acest telefon, deoarece este mic si imi place. Poti descarca multe lucruri datorita Androidului si cred ca este mai sigur Samsung decat Motorola.Nu imi place la el faptul ca nu dispune de o a doua camera.