| AlinCosty a întrebat:

Este bun tutorialul de instalare a Windows-ului de la,, Tutoriale Pc"? Adică dacă o să-mi rămână permanent?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Windows-ul ramane in pc odata instalt daca tu nu stergi ceva sau nu iei virusi sau alte prostii; https://www.youtube.com/watch?v=f8u21DbvqXY aproape orice tutorial e bun.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Stai că nu pricep: ori „este", ori „pun" (adică tu pui) un tutorial acolo - iar dacă e publicat te întrebi dacă rămâne „permanent", adică nu se șterge niciodată, rămâne pe sAit?

| Fury12 a răspuns:

Da este foarte bun daca ai windowsul instalat pe ceva urmezi instructiunile. Spor!

| AlinCosty explică (pentru mihai69):

Este bun am vrut sa zic
?

| mihai69 a răspuns (pentru AlinCosty):

Mă rog - tot nu se prea înțelege ce vrei să afli, dar dacă e vorba despre a ști dacă un oarecare tutorial e bun de ceva ei bine... n-avem de unde să știm, nu ai pus link.
Pe de altă parte, dacă e vorba despre a instala un amărât de sistem de operare de la Micro$oft, atunci nu ai nevoie de niciun tutorial, bagi DVD-ul (sau stick-ul USB) cu Window$ și butezi de pe el. Restul va fi simplu - te ghidează el ce să faci.

| Wr3nch a răspuns (pentru AlinCosty):

Ti-am dat link la intrebarea anterioara dar da e bun si cel de la tutoriale pc si ramane instalat.

| AlinCosty explică:

Am Full acces la Windows?