| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo setare la facebook prin care sa interzic postarea de commenturi la o fotografie anume?

7 răspunsuri:
| myhaela13 a răspuns:

Pai ca sa nu mai primesti commenturi de la cineva il blochezi si nu mai ai treaba. sper sa.ti fi fost de ajutor.

| BlueViP a răspuns:

Poti pune poza astfel incat sa o vezi doar tu si asta ar fi singura solutie, dar ca sa aiba logica ar trebui sa o ti la profil. Nu cred ca poti bloca doar comentariile

| DavidOsam a răspuns:

La o singura poza, nu.

| voineapaula a răspuns:

Eu am setat dar numai stiu cum am facut. Dar fa asa cum iti zic eu : daca cineva da comentarii poti sa le stergi(dai pe poza uitate acolo unde sunt comentariile si apare la fiecare comentari cate un "x" sus la comentariu dai acolo si iti apare parca ascunde sau sterge si dai pe sterge.
Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai explic inca o data pentru a ma face inteles. Nu, vreau sa tin o poza pentru mine, sa o vad doar eu, si nici sa sterg commenturile in mod manual. Exista vreo optiune, ca atunci cand fac upload la o poza pe facebook, sa nu permita nimanui sa lase comment? (gen cum e si la youtube - comentarii dezactivate)

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Nu cred ca exista...

| comsacodrut a răspuns:

Ii blochezi pe cei care nu vrei sa raspunda, dar sa nu raspunda absolut nimeni nu stiu daca poti