| puffy04 a întrebat:

De ce apare la unele persoane in postarea de pe facebook, in dreapta jos, locul unde se afla(de ex. "near Bucharest")? e vreo setare?

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Atunci când postezi ceva pe facebook, ai posibilitatea să adaugi o locaţie happy Da, e un fel de setare. În general, când vrei să postezi un status, ai două iconiţe mici în stânga, în josul "cutiei" în care scrii. A doua este pentru locaţie happy

| puffy04 explică (pentru DakotaRoyse):

Stiu asta.Eu ma refer la zona geografica(localitate, tara)care apare in dreapta jos langa minutele care au trecut de cand s-a facut postarea...