| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program care sa corecteze greselile gramaticale, dintru-n text, poezie. sau fraza? happy!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, daca copiezi textul in Microsoft Word iti arata greselile subliniate ondulat cu rosu. Dai corectare text si mergi prin fiecare greseala, iar programul iti da optiuni.

| traveler a răspuns:

Mda parca ca se numeste...scoala,stii proverbul "sa treci ca gasca prin scoala..si sa nu se lipeasca nimic de tine"".
Bineinteles persoanele de fata se exclud.
Succes
:-))

| Silaghi_Tinu_1987 a răspuns:

Da Cosmine. Ai dreptate pe multi din grupa nu-i intereseaza modificarile. Si nu stiu ca pescuitul in ziua de azi reprezinta un sport nobil trebuie sa avem grija de ce avem! Din pacate multi nu se gandesc la asta. La noi se comercealizeaza pestele prin birturi...