| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program care sa editeze culoarea pixelilor a mai multe imagini de aceeasi marime in ce culoare vreau eu? (sa zicem daca vrei sa adaugi pe marginile a mai multor poze de aceeasi marime niste globulete, in exact acelasi loc)

2 răspunsuri:
| radurobertandrei a răspuns:

Incearca pe photoshop-urile de la Adobe. Ei au cele mai bune photoshop-uri. Exista si varianta fara bani daca nu vrei sa platesti.

| radurobertandrei a răspuns:

Incearca pe photoshop-urile de la Adobe. Ei au cele mai bune photoshop-uri. Costa bani dar e si o barianta mai slabuta daca nu vrei sa dai bani