| SharlenaGeorgiana a întrebat:

Buna:X
vreau si eu un program de modificat culoarea ochiilor in pozehappy

fundita.happy
>multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| anonim1808 a răspuns:

Salut! iti dau un program in care poti sa faci de toate da ii in chineza.http://xiuxiu.meitu.com/download/ sper sa te descurci daca nu sa ma cauti!
fundita!:)

6 răspunsuri:
| L a răspuns:

Www.taaz.com

| Crisyy a răspuns:

Photoinstrument sau photoshop tongue
funda?batting eyelashes

| Denisaa a răspuns:

Photoshopthinking
Sau poti sa ii colorezi in paintlaughing.

| ellastupidlove a răspuns:

Photoshop e bun:d.sau mai incearca pe taaz.com. iti poti face si gene big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un program guvernamental de angajare a tineretului in campul muncii, dupa terminarea studiilor nu ar fi ineresant si necesar? un program de relansare economic si de iesire din criza? si de eliminare a somajului? banii, nu fundita.