| iulyana a întrebat:

Exista vreun program prin care muzica sa se auda mai tare? Deci am boxele de la pc date la maximum si volumul din winamp la fel si volumul din bara tot asa. Pot sa fac in asa fel sa se auda mai tare? E vreun program ceva sau aiurez eu?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce boxe ai.tonguetongue si depinde prin ce sunt conectate.(ma refer daca ai statye sau nah.tonguetongue). dar eu nu amgasit pana acum niciun pe rogram. daca gasesc. tu o sa fi prima care il primesty.tonguetongue

41 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Filth a răspuns:

Poate sa maresti volumul melodiilor preferate... dar asa nu cred si ca sa maresti volumul melodiilor e un program GoldWave

| FuNkBoMb3R a răspuns:

Iati programul VLC Media Player si poti da sonorul mai mult de 100% il poti face Max 200% Sper sa-ti fie de folos

| Şotorog_Robert_1995 a răspuns:

Da exista un program a se auda mai tare el num DFX...

| Carefully_Look_1998 a răspuns:

Foloseste VLC media player la ala poti sa maresti volumul de la 100% pana la 400%... Funda de rog

| kimysen2006 a răspuns:

Nu ai cum sa sa faci sa se auda mai tare. poti da mai tare doar din bara de start si din sistem sau boxe

Alte răspunsuri
| 8Line a răspuns:

Ia SRS audo sandboxwinking o sa iti mareasca volumul substantial tongue

Alte răspunsuri