| obarbiebruneta a întrebat:

Firefox ruleaza deja, insa nu raspunde. Pentru a deschide o fereastra noua, trebuie sa inchideti mai intai procesul Firefox existent, sau sa reporniti sistemul. Cam asa sunt mesajul pe care mil da de fiecare data cand vreau sa deschid Mozilla Firefox. Va rog ajutati-ma ca am aceasta problema de cateva zile. Am reinstalat programul dar degeaba

Răspuns Câştigător
| orkide a răspuns:

Apasa ALT+CTRL+DELETE si ai acolo la Task Manager-> Processes -> firefox. exe. Ii dai Close-> Yes si apoi redeschizi Firefox. Si mie mi se intampla si la mine asa merge...

2 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Poi la mine aparea asa cand inchideam fereastra de firefox si vroiam sa o redeschid imediat.
El are un interval de cateva secunde de raspuns si nu reporneste instant. Probabil de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie chimbat. asa mi se mai intampla si mie dar dau un log off si dupa merge. mai trebuie sa lucreze astea la soft sa nu mai dea erori de genu asta