| aandreeaa a întrebat:

Nu imi mai merge de ieri Mozilla, imi zice: "Firefox ruleaza deja, insa nu raspunde.Pentru a deschide o ferestra noua, trebuie sa inchideti mai intai procesul Firefox existent, sau sa reporniti sistemul.". Am facut si acest lucru si tot asa imi zice.
Alta problema am si cu Opera, cand vreau sa deschid imi da eroare: "Error initialising Opera:module 9".
Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Ar fi bine sa scanezi cu un antivirus. Poate ai virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza si reinstaleaza cu revouninstaler

Răspuns utilizator avertizat
| delfinas a răspuns:

Ai inchis calculatorul de atunci? Daca nu, intra in task manager (ctrl+alt+delete), in "processes" si du-te pe firefox. exe si da-i "end Process". Daca nici asa nu merge, sterge-le si reinstaleaza-le pe amandoua.