| ColorBubbles a întrebat:

FUNDA! cum sa conectez un microfon la un calculator ca sa se auda in boxe? Ce trebuie sa instalez?

4 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Intrii la Control Panel, Hardware si sunete, Sunet si dai click pe Sunet. Apoi pui la inregistrare si selectezi microfonul tau, si apesi click dreapta proprietati. Apoi pui la "ascultati" si bifezi casuta "Ascultati la acest dispozitiv".

| ColorBubbles explică:

Imi trebuie boxe speciale ca sa se auda microfonul?

| ColorBubbles explică (pentru raducebotari):

Unde trebuie sa conectez mufa de la microfon? Imi trebuie boxe speciale ca sa se auda microfonul?

| raducebotari a răspuns (pentru ColorBubbles):

Nu de care ai