| KidOoNh a întrebat:

Funda. Nu pot sa sterg un fisier corupt din pc, adica imi scrie the file is corrupted and unreadable, am incercat sa-i dau restart la pc si sa il sterg, dar nu ma lasa, imi spune cannot delete foldern Revolt the directory is not empyn am intrat si la Add or remove programs dar nu merge sa-l sterg. Ce sa fac? Ceva idei? Funda big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

CUM STERGI UN FOLDER SAU UN FISIER CARE NU SE STERGE
Intra in Safe Mode cu tasta F8 si sterge-l de acolo! Daca nu merge descarca de aici Unlocker http://unlocker.ro.malavida.com/d913-descarcare-gratuita-windows Unlocker este un program de calculator folosit pentru a elimina fisiere.
Unlocker elimina fisierele blocate sau fisierele ce nu se pot elimina.
Unlocker detecteaza si elibereaza de aplicatiile si procesele ce blocheaza un fisier pe care vrem sa îl eliminam.
Cu Unlocker putem elimina orice tip de fisier aflat în uz, blocat de un virus sau de oricare alta aplicatie.
Unlocker este foarte util atunci când vrem sa eliminam manual fisiere infectate de virusi.
APOI! fa o devirusare ca aici http://www.tpu.ro/......mi-schimb/ vezi raspunsul meu! Si ai scapat de probleme! Bafta!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca cu un program de dezinstalare tip Revo uninstaller si daca nu reusesti incearca cu Unlocker. Ambele se pot descarca de pe mai multe site-uri si sunt gratuite. Succes si numai bine!