| Superior a răspuns:

Ai cumparat deja?

4 răspunsuri:
| SiderS explică (pentru Superior):

Da... nu m-am gandit sa pun intrebarea mai devreme, am asteptat cam 1 luna si. nu m-am gandit sa pun o intrebare si aici pe TPU.

| Superior a răspuns (pentru SiderS):

Uite,e compatibil si ok dar iti zic si nu vreau sa te dezamagesc, se poate sau se putea mult mai bine. Daca poti, returneaza si ia https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3082826/

| SiderS explică (pentru Superior):

Eu vreau sa pastrez ce am acum, procesorul o sa-l schimb pe viitor. Oricum nu joc mare lucru : Cs go / paladins / lol / dota 2 eu zic ca este de ajuns acea placa video, cu un overclock bun eu zic ca o sa fie ok. Iti multumesc pentru raspuns. Totusi s-ar putea sa ma gandesc la propunerea arata destul de bine, prefer totusi o varianta pe Intel, da stiu ca procesoarele amd ryzen sunt destul de bune dar totusi prefer Intel. O sa ma gandesc la propunerea ta. Multumesc inca odata de raspuns.

| Superior a răspuns (pentru SiderS):

In regula, iar in legatura cu acel Ryzen ai putea spune ca este echivalentul unui i5 7400 care e mai ieftin ca un i3. De asemenea pe varianta mea ai si 1050 Ti care e mai buna ca 1050 simplu. Faci cum doresti dar macar sursa sa o schimbi, acel Inter-Tech nu prea e de incredere si o sursa buna e esentiala intr-un PC.