| downtoearth a întrebat:

Hei. Am nevoie de ceva ajutor pe tumblr. Cei care va pricepeti la html. Cand postez citate, pe dashboard apar normal dar pe blog apar scrise cu majuscule, gen tot citatul e scris in majuscule. Unde trebuie sa sterg in html ca sa nu mai apara asa, sau ce trebuie sa inlocuiesc? Va rog. Mersi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu de indrumat cineva fara experienta sa faca modificari de coduri html, existand riscul, din lipsa de informare, sa fie sterse diverse linii si sa nu mai mearga nimic. Roaga pe cineva care se pricepe, sa uite.