| Alexandra_Alex_1993 a întrebat:

Hei, calculatoarele au BLUETOOTH?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pentru desktop ai nevoie de adaptor bluetooth (dongle), care arata ca un stick usb. Laptopurile au bluetooth incorporat, dar, asa cum a spus si K0sti, nu toate modelele de pe piata.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Doar laptopurile, unele, nu toate!

| Georgiana192001 a răspuns:

Nu cred.

| Hapa_Vasy_1988 a răspuns:

Laptopurile unele daa

| Zaygon a răspuns:

Laptopul meu are dar ori ce driver i-as pune si pe ori ce windows ca e 7, 8, 8.1 nu merge. Pe linux(ubuntu si zorin) imi merge bluetoothul fara probleme.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Desktop-urile din moment ce le cumperi nu au, dar nici toate laptop-urile, numai unele. Există totuşi adaptoare bluetooth, care po funcţiona atât pe desktop-uri, cât şi pe laptop-urile care nu au.