| Ginaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei, ce părere aveți de Samsung j3 2017, daca îl aveți îmi puteți spune cum merge, cam cât tine bateria, dacă se blochează, claritatea fotografiilor.își merita banii sau nu?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Tu cat crezi ca poti cere unui terminal de 179 euro?

| alealexandrrax a răspuns:

Eu am avut Samsung J3 2017. După părerea mea este destul de bun happy. Claritatea pozelor este bună după mine, merge foarte bine doar că dupa vreo 1 an telefonul se cam blochează învechindu-se Dacă nu stai toată ziua pe el o să meargă mult mai bine și poate se va blocha și va face figuri mai târziu... După mine își merită bani.