| ClaudiaGabriela_6084 a întrebat:

Ce parere aveti despre SAMSUNG S5230? Cat tine bateria si daca se merita banii? Voi de unde l-ati luat? fundita si vot

Răspuns Câştigător
| becka133 a răspuns:

Buna,eu am un Samsung s5230 e in stare ff buna si il am de 1 an si cateva luni.Bateria ma tine cam 5-6 zile sh vb pe zi cam 3 ore
ceva de genu'.se merita banii.eu l-am luat de la Vodafone si am dat pe el 450 lei :X

sper a te-am ajutat :X

1 răspuns:
| deea17_5825 a răspuns:

Mai bine nuhappy ...bateria depinde de tine cat de mult il folosesti happy...dar touch-ul se duce rpd.Il poti lua din germanos cosmote