| Gina34 a întrebat:

Hei, ce părere aveți de Samsung j3 2017, daca îl aveți îmi puteți spune cum merge, dacă se blochează, cam cât tine bateria, claritatea fotografiilor.

1 răspuns:
| Nevroza a răspuns:

Iti raspund la acest mesaj de pe un Samsung J3 2017. Acesta este cel mai bun telefon pe care l-am avut (tinand cont ca am schimbat 20 de telefoane si nu glumesc). Se misca extrem de bine, pozele ies foarte bine, nu se blocheaza iar bateria ma tine 2-3 zile daca nu stau pe el si o zi intreaga daca stau cu datele mobile activate. Nu ma plimb cu incarcatorul dupa mine temandu-ma ca mi se descarca. Pentru un Quad Core, poti face un multitasking fara sa te ingrijorezi ca trebuie sa il inchizi ca se blocheaza. Semnalul este super bun, adica in casa unde nu prindeam cu telefoanele cele vechi nici 2G, cu J3-ul prind 3G-4G. Daca vrei sa iti iei unul, profita din plin, sa vezi ca o sa vrei sa nu il mai schimbi. Bafta!