| anonim_4396 a întrebat:

Hei!

Ce programe stiti, simplu de folosit, pentru a crea prezentari interactive? Pot fi si online, nu e problema. Nu powerpoint.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

OpenOffice, LibreOffice, etc.

| NLS a răspuns:

ProShow Gold sau Producer (produsul nu mai exista oficial, dar se mai gaseste pe net. Poti crea chestii foarte complexe, cu imagini, text, sunet, chiar si video). Si poti seta avansare doar la click, exact ca in PowerPoint.

Inrudit cu el, PTE AV (Pro sau Standard) (fostul PictureToExe)

Mai sunt multe altele, dar acestea doua sunt cele mai bune, ofera posibilitati complexe, si cel putin ProShow are o interfata intuitiva.
Nici PTE AV nu e cu mult mai greu de utilizat, dar unele comenzi si unelte se folosesc diferit.
Ambele sunt la ani lumina fata de PowerPoint.

| Anaa939839393 a răspuns:

Canva, Price