| Christina13579 a întrebat:

Hei!
Îmi recomandati și mie, va rog, un program de făcut colaje și editat unde sa meargă și cu gif-uri? (pentru telefon sau e bun și pentru pc, dar sa meargă bine).
Dau funda ✌✌✌

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poți face asta folosind acest site:
http://www.clipcanvas.com/videoeditor
.Animațiile.gif vor fi recunoscute ca clipuri video, iar pozele ca poze
Succes

| Ineys a răspuns:

Vrei sa faci gif-uri? Photoshop, incearca varianta trail, se descurca bine cu gif-urile. Daca vrei editari video incearca Windows Movie Maker... Sony Vegas, care e mai complex si din nou, trebuie cumparat, dar poti folosi varianta trail ( 30 de zile ) etc... ce vrei sa faci mai concret?