| Plushul a întrebat:

Hei.iPhone 6s plus explode aza?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu,nuuuu.
Nu explode aza big grin
Ce am ras haa..haa..haa..ha.ha..ha..ha.ha.ha.ha. straight face
Pwp, pa, pa

| tintareco a răspuns:

Nu explodează, eventual la Samsung.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocuri porti? Mersi.

| devilshelp a răspuns:

Nu, dar buzunarul tau o sa fie atat de gol incat o sa se umfle cu aer si o sa explodeze

| Plushul explică (pentru anonim_4396):

Scuze ca am scris,, explode aza,, autocorectorul e de vina: / straight face.Era o intrebare cat se poate de serioasa

| Plushul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Port cand e frumos afara

| Plushul explică (pentru devilshelp):

laughingE o intrebare cat se poate de serioasa.Am mai auzit cazuri in care i. a explodat in buzunar laughing.Dar stirea nu e de la noi din tara :/

| devilshelp a răspuns (pentru Plushul):

Nu explodeaza. Dar totusi e amuzant laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ''explode aza'' ca bombele de prin Al Doilea Razboi Mondial, ca sa ne pregatim pentru Al Treilea Razboi Mondial.
Nu explodeaza.