| gigelZecradeuu1 a întrebat:

Hei.Stiti cum face Maxsipunct sau tequila. Cand publica videou pe youtube inainte sa apesi stiti ca e o imagine ..Eu as vrea sa stiu cum au facut ei sa se vada poza lor cu propozitia respectiva.Nu ma refer la editat! Ma refer cum ar fii la ce minut sa pun in video poza respectiva.

1 răspuns:
| HyperFrost a răspuns:

Poza aia nu e din video. Ei fac o poza, o editeaza cu propozitie cu tot si apoi cand posteaza video-ul intreaba daca vrei sa ii pui thumbnail(poza asta) si ei o selecteaza si o pun inainte sa se posteze clipul