| CrissBuah a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de cateva programe de editat poze, ma ajutati? puppy dog eyes. Multumesc :3

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imagebot ofera multe efecte pe care le puteti aplica pozelor
Pho.to are servicii online de editare poze foarte avansate si foarte utile.
Photocat este un editor online de poze ce are un aspect foarte dragut.
Ribbet! face de asemenea parte din fauna editoarelor online de poze
Picadillo – editor online de poze
FotoFlexer este iarasi un site cu un editor interesant de poze si imagini.
Image Denoiser este un "sampon de deparazitare" a pozelor care au "purici".

| CrissBuah explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos