| Natty1403 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o problema. Mi s au stricat castile si vreau sa mi iau altele. Vreau niste casti care sa nu se strice dupa o luna si ceva. Ce imi recomandati?
Castile de la iphone sunt bune la telefoanele Samsung? Se aud bine?

3 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Da, merg şi cele de Iphone.
Deşi eu totuşi nu înţeleg cum stricaţi voi căştile după o lună şi ceva că eu am o pereche de căşti primite cu telefonul de un an şi jumătate şi le-am folosit şi la duş, şi peste tot şi sunt intacte.

| zoltan119 a răspuns:

Depinde de ce sumă plănuiești să investești, căstile de 50 lei nu te vor ține mai mult de 1-2 luni, dacă ești dispus(ă) să dai vreo 120-150 lei pe căști atunci ți-aș recomanda perechea de mai jos, pe mine m-au ținut peste un an jumate cu utilizare zilnică și calitatea audio este excelentă
https://www.emag.ro/casti-audio-in-ear-jvc-negru-ha-fx1x-e/pd/EF33KBBBM/

| nimeninimeni2 a răspuns:

îți recomand căștile de la iphone. am avut un Samsung și primisem niște casti de la iphone și se auzea foarte bine, și spre deosebire de alte casti, acestea stau bine in ureche și nu cad din 5 in 5 secunde. si nu cred ca se pot rupe sau strica intr-o luna, mai ales ca au o cutie in care le poți pune. ți le recomand!