| SellyStefy00 a întrebat:

Căștile mele de la telefon (Samsung) s-au stricat si as vrea sa imi cumpar altele. Care ar fi mai bune: Samsung, Philips sau Sony? (Casti in-ear) Dau funda!

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ia-ti tot Samsung daca telefonul e Samsung. Sony e o marca scumpa care nu intotdeauna isi justifica pretul iar din Philips a ramas doar numele istoric cu renumele aferent. Dar in ultima instanta ia-ti ce-ti place daca iti place designul si caracteristicile tehnice.