| SweetFashion a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire One cu display-ul defect-spart,si nu stiu ce sa fac cu el. De reparat nici nu se pune problema pentru ca nu vreau sa investesc in el. Daca stiti unde il pot vinde, sau daca sunteti interesati sa-l cumparati, va rog sa-mi spuneti! Va multumesc si astept raspunsurile dvs!

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Daca doar display-ul este spart costa in jur de 50 de ron unul la mana a doua, si poti vinde laptopul la un pret mult mai mare. Ii poti face poze si poti pune anuntul pe siteuri specializate cum ar fi tocmai.ro sau olx.ro.Eu am avut un laptop cu probleme mult mai grave si l-am dezmembrat si l-am vandut ca piese, l-am vandut aproape pe tot. Asadar il poti vinde asa stricat, sau pe piese, sau investesti un pic si il vinzi la un pret mult mai bun.

| SweetFashion explică (pentru CristianCRS):

M-am interesat si un display pentru laptopul meu costa 300 de llei, nu investesc atata in el! happy