| Manolo2 a întrebat:

Ce TV imi recomandati pana in 2000 lei?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Orice TV care este de la Samsung... Smart sau simplu, cu ecran FULL HD intre 1250 si 2000 lei este foarte bun. Toate intre aceste preturi mi se par bune. Poti cauta pe eMAG dupa filtre FULL HD de la Samsung.

| Kerekes_Alexandru_2000 a răspuns:

Http://www.altex.ro/televizor-led-smart-full-hd-80-cm-lg-32lf580v
Eu am unul exact ca acesta casa si sunt foarte multumit de el, nu am avut nici o problema, isi da singur upgrade la software...imagine clara si buna, rezolutie mare.