| tewutu a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 2000 de lei?

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

In acestia bani poti sa iti iei un Galaxy S3 si chiar iti mai raman cativa.

Este un telefon super performant dar nu trebuie sa auzi asta de la mine. Iti recomand sa te uiti peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/14owfYl

12 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu ai pe ce da banii...
Un telefon până în 5 milioane cred că este suficient!

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, tewutu

Ia-ti un iPhone 4S de pe site-uri gen Mercador.

| comsacodrut a răspuns:

Samsung galaxy s3, sau s3 mini dar i-al prin eMAG, ca e la pret bun

| andreea9701 a răspuns:

Iphone4

| MădălinaDinu a răspuns:

LG E-400 / LG E-610

| Shimonakatokka a răspuns:

Nokia 1100. Cel mai bun telefon din lume tongue

| rafaelos99 a răspuns:

Ia-ti un Alcatel One Touch 991. Am si eu unul si sunt foarte mu; tumit de el, e si ieftin, pana in 600 de lei. Sau ar mai fii o varianta Samsung galaxy mini 2, sau S3 big grin

| anonymous1sau1nu a răspuns:

Iphone 4 cel mai bun din categoria Apple si mi se pare ca s-a ajuns pe la vreo 13 milioane in magazin dar il gasesti pe okazii la preturi mult mai mici..acum depinde de gusturile fiecaruia

| Serar a răspuns:

S4... sunt foarte multumit de el..este tot ce ti-ai putea dorii de la un telefon. daca nu merge i un HTC one sau un iphone 5 nu se merita. nu sunt atractive.

| tewutu explică (pentru Serar):

S4 este 2800 de lei eu m-am referit pana in 2000 de lei

| Serar a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a130515795 daca esti destept si sti sa cauti le gasesti la folie la 18;)