| anonim_4396 a întrebat:

Eu am cablu de la RCS-RDS si aveam disney channel pe TV digit.cablu si nu il aveam pe Radio prin cablu unde programele se vad mai clare.
Si am sters programul disney channel gandindu-ma ca daca il șterg se muta pe Radio prin cablu dar nu s-a intamplat asta si mi s-a sters programul de tot.
Cum sa fac sa il am din nou si cum sa il mut pe Radio prin cablu.
Vreau pas cu pas.
Mentionez am un televizor LG.

Răspuns Câştigător
| NicVal74 a răspuns:

Dai din nou cautare automata canale din meniul instalare al televizorului, dupa care le aranjei din nou si le stergi pe alea de care nu ai nevoie!