| Panteraa a întrebat:

La aplicatia tik tok (musically), cred ca o stiti majoritatea, cum faci sa pui pauza sau sa faci fragmente diferite atunci cand modul de filmare e pe maini libere, nu cand se tine apasat ca sa filmeze? Stiu ca pot da pauza daca dau clik, dar se vede in video cum ma apropii de ecran si apas si nu iese cum trebuie. Sper ca ati inteles. Multimesc!
Ceva de genul asta:
Si vreau sa stiu si melodia din filmulet cum se cheama. Multumeeesc!
https://www.instagram.com/......b7K51hx4R/

Răspuns Câştigător
| coccy1 a răspuns:

La prima intrebare. Stiam cum se face, dar nu am mai folosit Tik Tok de mult. Dar poti scrie la "Cautari" hastag-ul "#illusionchallenge" si acolo cauti tutoriale si iti va arata cum pui pauza. Mult succes si sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Panteraa explică (pentru coccy1):

Cu cat folosesti mai mult aplicatia cu atat mai mult descoperi lucruri noi la ea. Am rezolvat, multumesc oricum!

| Georgica145 a răspuns (pentru Panteraa):

Cum ai rezolvat? Vreau sa aflu si eu