Întrebare recomandată | Natalia6 a întrebat:

Ma intreb cum pot scapa de o aplicatie pe facebook? Conectare sociala. Trimit la toti prieteni din-alea si vrea sa o opresc.
Funditaaaa!

3 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Păi treci cu mouse-le peste cerere sau aplicație iar în colțul de sus din dreapta ai un X. Dai click pe el iar apoi ai două opțiuni : Oprește/Păstrează activat; deci dai pe Oprește.winking

Pa, pa. wave

| GhostRiderr a răspuns:

Daca nu mai esti activa pe aplicatia aia atunci se opreste automat in 1 sapt sau 2 depine la cati ai trimiis asa am facu si eu!

| alexax a răspuns:

Uite aici raspunsul cimplet te ajuta http://www.infotainment.ro/......-facebook/ Funda te rog.