| anonim_4396 a întrebat:

Stiti este o smecherie cu click dreapta new shortcut si scrii shutdown m s nu mai stiu cum si un timp si cand dai click pe iconita ti se inchide pc in atata timp cat ai setat.se poate gasi in task manager la procese? sub ce nume?

7 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZnM4NVbsLXo Poti sa te inspiri de aici. Funda! :d

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Eu stiam in alt fel: tasta win +R si scriai shutdown -s -t 3600 sau cat vroiai tu si dupa acel numar de secunde ti se inchidea calculatorul.

| Gabi19971983 a răspuns (pentru Gabi19971983):

Folosesti site-ul dar fara spatiul ".ro/? p=4420 "

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Ma completez pe mine.Click dreapta new shortcut si dupa faci cum ti-am :spus scrii ''shutdown -s -t 3600 '' dar cu numarul tau de secunde, dai next si cand vrei sa se stinga dai dublu click pe shortcut.

| pendea a răspuns:

Nu poti sa il inchizi de la task manager