| Virdol_Horia_1992 a întrebat:

Stiti vreun simulator de condus mai nou? cu masini noi, mapa mai mare etc.

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Parca stiu eu unu', dar e online si ai nevoie de unity 3d. Se cheama Trafic Tallent sau ceva de genu', gasesti tu. ( e in nemteste). Daca nu iti place nu veni cu comentarii la mine, e doar un joc care mi-a venit acum in minte cand am vazut intrebarea.

| xLionel a răspuns:

Eu joc Euro Truck Simulator 2 e destul de realistic dar poti conduce doar tir-uri. Daca vrei ceva cu masini poti incerca City Car Driving happy

| RAY a răspuns (pentru xLionel):

Si eu la fel, e chiar bun jocul