| ImVector a întrebat:

Hei TPU, unde se gasesc aparatele "Zebra pay" in constanta prin km 4-5, C.E.T, etc? ceva mai aproape de km 4-5
vreau sa imi bag bani in steam dar nu vreau cu QIWI care este cel mai apropiat si cel mai de **** ca am fost odata cu un prieten care a bagat 50 de lei si nici nu i-a dat chitanta si nici nu raspund la telefon. Voi incerca si la posta romana dar pana acum, vreau sa stiu unde se gaseste aparatul zebra pay.

Răspuns Câştigător
| BlacK_8915 a răspuns:

Gasesti in aproape orice supermarket, hipermarket!
dar mai bine du-te la posta romana ca are paysafe!