| simonel123 a întrebat:

Hai salut TPU! Astazi am bagat intr-un aparat Qiwi 50RON pentru a scoate un Paysafecard in valoare de bani acestia totul a decurs ca la carte pana la final ce a trebuit sa astept putin pana la final ce mi-a dat aparatul o eroare zicea ca "Tranzactia a fost refuzata" dar el imi luase bani. dupa scurt timp mi-a dat si o chitanta dar pe ea nu este afisata decat suma introdusa numarul acestea si alte chesti fara pinul pe care se afla suma introdusa.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexBrooK00 a răspuns:

Du-te la văzătoare sau suna pa numărul ăla ce e pe psf și îți va pune întrebări parca și după îți dau ei un cod

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Reclamație la firma care deține aparatul. De obicei, pe ele e un număr de telefon la care să suni în astfel de cazuri. Dacă nu se iau măsuri, păstrezi bonul și te duci la ANPC.