| IAmSoDifferent a întrebat:

Heii :*! Pot recupera ceva din laptop [Acer] daca placa de baza e stricata? Adica poze, filmulete, documente, muzica etc.?
Multumesc :* Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Da poți dacă hardul nu e avariat.

6 răspunsuri:
| clausss16 a răspuns:

Da poti, doar daca Hdd nu este defect/avariat!

| blackangel69 a răspuns:

Depinde. Daca cumva placa de baza ti s-a ars sau scurtcircuitat, sa nu fi ajuns problema si la hard disk.in principal as zice ca mai poti recupera daca nu ai patit nimic la hard.

| Aflorin a răspuns:

Daca ai facut back-up poti.big grin

| 000MadMAX000 a răspuns:

Normal...cu conditia sa nu fie afectat si Hard Disk-ul... daca nu e afectat il poti pune in alt laptop si ai tot ce ai avut si pe celalat laptop.Sau poti schimba placa de baza la laptopul asta.

| HighParadox a răspuns:

Da. Ca si eu am avut aceeasi problema. mi-au schimbat in service placa de baza dar nu a avut nimic de a face cu hard-ul. Deci, daca doar aia o schimbi e ok.

| Raulinio a răspuns:

Da stai linistit tot ce ai avut in laptop va ramane pe hdd asta in cazul in care nu ti-s-a stricat si macela!