| Helpmeforfree a întrebat:

Hello.
Cu ce program de pe telefon (gratis)pot sa scot niste cifre de pe poza?(data e veche,si eu as vrea sa nu se vada)dar nu cu stickere si chestii,ci sa nu mai apara deloc.
Dau funda, vot, ajutor la intrebari.

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Cel mai usor program care nu trebuie instalat este Paint, il gasesti in calculator. Ai 2 variante fie decupezi fotografia ta pe toata lungimea sau latimea, nu pierzi mare lucru din poza ta. Sau cu acelasi program poti copia o portiune asemanatoare si o pui peste. Nu exista program care sa iti stearga un scris si sa ramana fundalul intact, toata lumea prelucreaza pozele pentru a arata cum doreste fiecare. Alte programe Photoshop, CorelDraw, Photoscape si altele. Mult succes

1 răspuns:
| dragosh57 a răspuns:

Photoscape sau picasa