| Yurisa a întrebat:

Hello! Eu am dat unfollow unei persoane pe Facebook pentru ca posta prea multe chestii, dar inca o am in lista de prieteni. Daca ii dau follow inapoi, va primi notificare?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

îți zic sigur că nu primește, am încercat eu special să văd dacă primește, și nu. primești notificare de follow doar dacă persoana respectivă nu te are la prieteni și îți dă doar follow, fără cerere.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din cate stiu eu, dar nu-s mare priceput, follow si unfollow nu se primesc sub forma de notificari, asta daca nu cumva exista si niste setari din care sa programezi acest lucru daca sa iti apara sau nu cine te urmareste, eu unul nu cunosc suficiente detalii de aceea afirm ca nu va vedea. sa vedem in schimb cei mai experimentati ce vor spune.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din cate stiu si eu, nu ar trebui sa primeasca notificare.

| cfrtobias a răspuns:

Poate il ai lista ca il urmaresti si daca vei anula urmarirea nu vei avea si daca vei da inapoi ar trebui sa ii apara

| MihaelaDart a răspuns:

Cand vrei pe cineva sa ii dau follow apare la notificari ca x-ulescul il urmareste. Cand dai unfollow nu primeste nicio notificare.

| GabrielGL a răspuns:

Da primește din nou notificare dar daca are mii sau sute de mii nu iai va da seama daca are zeci de urmăritori va obserba

| WhiteLife a răspuns:

Fa asta unui prieten apropiat și lamureste-te. Sau spune-le lor să-ți de-a follow si unfollow și vezi daca îți apare sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va primi notificare. Dacă îi dădeai unfollow pe Instagram, și apoi follow, ar fi primit notificare că urmărești iar respectiva persoană.

| Andreeush a răspuns:

Nu îi va mai apărea nimic dacă ea te are la follow deja.