| lixu16 a întrebat:

Am vizualiza profilul de facebook al unei persoana care nu e in lista mea de prieteni, vreau sa stiu daca acea persoana va primi notificare sau isi va da seama ca I-am vizualizat profilul...:S
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| ɹαℓυ a răspuns:

Nu,nu va primi notificare ca i-ai vazut profilul si nici nu isi va da seama.
Numai bine!

7 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu isi va da seama ca i-ai vizualizar profilul, n-are cum sa afle, nici daca e in lista de prieteni nu afla.

| lixu16 explică:

Va multumesc mult tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest lucru este imposibil, doar nu suntem pe http://www.hi5.com.Deci,stai linistit!

| Resurrection a răspuns:

Nu. Nu primeste nicio notificare, nimic.
Poti sa-i vezi profilul de cate ori vrei fara probleme, nu o sa afle.

Răspuns utilizator avertizat
| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Niciodata!

| TheGaara a răspuns:

Nu