| Petre_Dennis_1995 a întrebat:

Hello tuturor.Mi-am restartat playstation 3, si la inceput imi spunea sa bag incarcatorul in consola dupa in controller.Le-am bagat.Pur si simplu nu se intampla nimic, la controller bipaia incet cele 5 buline rosii.L-am lasat o noapte intreaga si s-a stins fara motiv.ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Mavrodin_Tudor_1997 a răspuns:

Daca nu s-a incarcat nu este buna bateria de la consola sau nu face conctact mufa cum trebuie sau eu nu stiu inainte mergea daca inainte mergea atunci s-a stricat ceva vreun program de setare la ps