| alexa680 a întrebat:

HELP! Vreau sa scriu ceva pe o poza de pe google dar nu stiu cum sa fac asta ajutati-ma va rog! funda pentru cel mai complex raspuns

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Deschizi poza cu paint si vezi ca sus in dreapta este un A(in paint) si apoi selectezi unde vrei sa scrii si gata.

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Alege de exemplu acest program bun dar simplu unde ai si optiunea de a scrie text pe imagine.
http://www151.lunapic.com/editor/

| TutiGMati a răspuns:

Pizap. c o m! Dupa ce intri dai START pe butonul acela mare care iti apare apoi alegi o fotografie si sus o sa-ti apare o bara si dai pe iconita care are ca simbol "T"si de acolo stii ce trebuie sa faci!

| Boyka_Tayson_2000 a răspuns:

Cand ma descriu imi vine sa ma bat, cand ma
compar cu altii imi vine sa ma pup!