| Maly2000 a întrebat:

Vreau sa imi pun o poza la google chrome! Dar o poza, nu o tema si nu stiu cum... Va rog ajutati-ma,

5 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Daca nu vrei poza si nici tema atunci pe naiba vrei? Of doamne, te referi la d-astea? https://chrome.google.com/webstore/category/themes?hl=ro
Ai cate teme vrei! Indreapta cursorul de la mouse spre poza aia cu tema si acolo este un chenar care scrie "Alegeti tema" si apesi acolo si asteapta cateva secunde.
Funda?

| DarkBlood32 a răspuns (pentru DarkBlood32):

AAA da da da da! cum zice si XpLoD_6585. cred ca are si el/ea dreptate.winking

| XpLoD_6585 a răspuns:

Trebuie sa ai un cont Google. Intrii pe Google Chrome, te conectezi cu contul respectiv, iar apoi in partea stanga, jos iti apare mesajul "Schimbati imaginea de fundal".

| Maly2000 explică (pentru XpLoD_6585):

Si daca nu am cont? Nu pot sa imi pun?

| XpLoD_6585 a răspuns (pentru Maly2000):

Nu poti pune o imagine fara cont, tema poti fara cont.