| Shmenozeala a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare.Cum pot sa selectez ca sa se auda sonorul de la jack-ul din fata sau de la cel din spate?
In spate am montate boxele iar in fata castile cum as putea face sa se auda doar boxele sau dora castile fara a scoate mufele si toate cele?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Din managerul audio.Setezi căștile pe mute, de exemplu când vrei să asculți muzică doar de la boxe și invers.Succes

| Shmenozeala explică (pentru DeyCj):

Asta stiam dar problema este ca si castile si boxele sunt citete ca unul si nu stiu cum sa le fac sa apara individual.

| DeyCj a răspuns (pentru Shmenozeala):

Asta ziceam că se poate. Uită-te la advanced și vei vedea acolo rear pannel și front pannel.Eu la alea mă referam.