| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa imi sterg contul de instagram dar mi-am uitat parola si nu stiu pe unde sa dau ca sa imi refac rost de parola. Help!

2 răspunsuri:
| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Pai cand ti-ai facut contul nu ai folosit si un numar de telefon la inscriere? Daca da, dai pe "am uitat parola" si iti vor trimite un SMS pe acel numar de telefon cu un cod pe care il vei folosi la schimbarea parolei. Funda?

| sweetela a răspuns (pentru aLExaNdRuUUul):

Am incercat si nu merge...cred ca nu am mentionat dar e pe instagram...deci, alte idei?