| maya2010 a întrebat:

Hey as vrea sa stiu cum pot inregistra emisiunile TV pe PC. Nu am tv tuner. As vreau, daca se poate, explicatii detaliate, sunt mai grea de cap laughing.

8 răspunsuri:
| Bucur_Bogdan_1996 a răspuns:

Dap merge doar in internet Explorer...

| nicogeo17 a răspuns:

Da este un program bunicel multumesc am comprobat cu tv de pe net si merge multumesc frumos si as vrea daca are cineva un program pentru prelucrare video ma refer la mixaje video si sunet sa fie cu clave sau codico cum se spune va multumesc anticipat

| Penda_Andy_1979 a răspuns:

Nasol program dar daca stiti vreounul care inregistreaza doar ceea ce se vede la TV ar fi stas!

| Penda_Andy_1979 a răspuns (pentru neluL):

Am uitat de asta, e bun, doar ca imi capteaza si fereastra programului concomitent si nu prea imi place!

| Penda_Andy_1979 a răspuns (pentru nicogeo17):

Cu Sony vegas mai lucrez eu dar trebuie cumparat sau cautat pe net cu serial!

| Penda_Andy_1979 a răspuns (pentru nicogeo17):

Cu Sony vegas mai lucrez eu dar trebuie cumparat sau cautat pe net cu serial! Sony vegas pro 13 sau alta versiune...e foarte frumusel! happy

| Penda_Andy_1979 a răspuns (pentru Penda_Andy_1979):

Oricum, mersi mult! happy