| Tomy_Tomy_1982 a întrebat:

Hey as vrea sa stiu daca gtx560ti se potreveste la fujitsu esprimo p400 si procesor i3 2100 3.1 ghz

Răspuns Câştigător
| CodeNameAlpha a răspuns:

Daca sursa este mai mica de 450 w (cel mai probabil este de 220-300 w fiind stock) nu, trebuie sa schimbi sursa cu una mai noua dupa aceea o sa mearga. (ia-ti speecy vezi ce placa de baza ai si dupa aceea cauta modelele de placi video compatibile/incompatibile sa nu te trezesti ca nu iti merge fix modelul acela de placa dupa ce ai schimbat sursa).

1 răspuns:
| Tomy_Tomy_1982 explică (pentru CodeNameAlpha):

Nu mai trebuie are pci expres si placa gtx 560ti nu are nevoie de alimentare ca e modelul nou totusi mersi