| JoR5er a întrebat:

Hey. Cine poate să imi spuna si mie o app buna de editat clipuri care sa conțină si proprietatea de a face jumpcut uri, sa adaug poze pe clip, muzica pe fundal, sa pot sa fac o anumita secventa sa meargă cu încetinitorul si etc... cred ca v-ati prins voi. Oh si sa nu aiba watermark. Va rog mult sa imi recomandați una genială. Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Folosesc Movie Maker de mai mult timp și sunt mulțumit.
Baftă!

| BostanDaniel1974 a răspuns:

"C:\Program Files (x86)\NCH Software\PhotoStage\photostage.exe"