| anonim_4396 a întrebat:

Hey! daca sterg din lista de prieteni de pe facebook pe cineva, acela va primi o notificare ca l-am sters, sau nu va sti?

Răspuns Câştigător
| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Nu nva primi nici o notificare, poate ca la un timp va observa ca nu mai esti in lista de prieneni dar stai linistita ca va dura ceva

3 răspunsuri:
| Adelina004 a răspuns:

Nu acea persoana nu va sti dar dupa o vreme va vedea ca l-ai dat afara din lista. big grin

| kery17 a răspuns:

O sa-i apara un prieten in minuslaughing si va cauta sa vada cine lipseste dar dureaza

| TheArtIsMyDrug a răspuns (pentru kery17):

Si poate afla ce prieten i-a dat unfriend?