| bzkmhl a întrebat:

Hey. Imi poate spune cineva de ce atunci cand intru pe Instagram, pe pagina principala nu imi mai apar toate postarile de la cei pe care ii urmăresc, adica doar daca dau la "search" sa caut persoanele respective, observ ca au postat si mie nu mi-a aparut. Mai am un cont in care urmaresc aceleasi persoane ca pe contul principial si totusi postarile apar pe pagina de start. I se mai intampla cuiva asta?! Sau am umblat eu undeva prin setari aiurea? Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Pai ori dezibstalezi si instalezi iar, ori uita te sa vezi ce e diferit intre cle 2 conturi la profil ori poate nu ii mai la fallow

| bzkmhl explică:

Am instalat si dezinstalat, ii am si la follow, ca am verificat...