| anonim_4396 a întrebat:

Urmaresc pe Instagram aprox. 3000 de persoane si in ultimul timp imi apar doar postarile de la persoanele care nu au multi urmaritori.

Cum as putea face sa imi apara iarasi postarile de la vedete, bloggeri, influencer?

2 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

Care vedete? Oameni muritori care habar nu au de Dumnezeu si pe care nu-i urmareste niciun om in mormant.

| anonim_4396 explică (pentru Steregoi):

Nu acesta era subiectul, iar prin asta tii sa evidentiezi prostia poporului roman, a persoanelor care incearca sa se bage in seama chiar daca sunt pe langa subiect.

Nu o zic cu parere de rau.
Weekend placut!